KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878019
nr 1387 8019
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 28x33 cm, yttermått inklusive ram: 42x48 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:04:06
29/3 17:36:19
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm